Zlecenie 12729400 - Zakup 2 sztuk akumulatorów AGM Super Cycle Battery 12V...

   
Analizuj
Zamówienie 12729400
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zakup 2 sztuk akumulatorów AGM Super Cycle Battery 12V 230Ah Victron Energy (kod producenta: BAT412123081)
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718718 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12729352 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie NAŚWIETLACZ LED 20W IP65 Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU LEDVANCE COMPACT V...
12724395 2026-09-04
godz. 11:00
Śląskie Obudowa lampy sygnalizacyjnej OB1
12724410 2026-09-04
godz. 12:00
Podlaskie Dostawa 1 sztuki falownika ABB ACS800-01-0030 oraz 1 sztuki falownika ABB...
12728737 2026-09-04
godz. 12:59
Lubelskie Oprawa LED 2380 G3 TB 20000-840 ET TRILUX -
12723519 2026-09-07
godz. 12:00
Wielkopolskie E36C/D - komponenty PROTEKTEL -
12722716 2026-09-09
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy...
12728857 2026-09-09
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa kondensatorów.
12730707 2026-09-10
godz. 10:00
Łódzkie „Mobilny agregat prądotwórczy o dużej mocy – powyżej 100kW (2sztuki)" - II...
12729268 2026-09-10
godz. 11:00
Dolnośląskie „Zakup przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy 250 kVA dla Komendy Miejskiej...