Zlecenie 12724410 - Dostawa 1 sztuki falownika ABB ACS800-01-0030 oraz 1 sztuki...

   
Analizuj
Zamówienie 12724410
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Dostawa 1 sztuki falownika ABB ACS800-01-0030 oraz 1 sztuki falownika ABB ACS800-01-0025 w Enea Ciepło sp. z o.o. lokalizacja Elek
trociepłownia Białystok.
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podlaskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podlaskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727266 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie światła chemiczne Przedmiot zamówienia: 1 ŚWIATŁO CHEM.CZERWONE 10X250...
12717758 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa agregatu prądotwórczego JBC G165QS
12723073 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Zapytanie ofertowe nr 9_2026_01.02.01_08DE z dnia 28 sierpnia 2026 r. na...
12708968 2026-09-07
godz. 09:30
Małopolskie Utworzenie Centrum Sztuki i Edukacji przy Dworku „Zacisze” w Miechowie –...
12723099 2026-09-07
godz. 09:30
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z...
12722604 2026-09-08
godz. 11:00
Dolnośląskie ZK.3026.21.2026 Mobilny maszt oświetleniowy Milwaukee MXF TL-601MX FUEL z...
12715897 2026-09-08
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja oświetlenia podstawowego...
12725905 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego o mocy 125kVA/100 kW-400V wyposażonego...
12727990 2026-09-11
godz. 12:00
Świętokrzyskie Zakup 3 sztuk agregatów prądotwórczych
12710397 2026-09-11
godz. 12:00
Lubuskie Serwisy, remonty, konserwacje i przeglądy okresowe, usuwanie usterek i awarii,...