Zlecenie 12733832 - Przedmiot zamówienia: 1 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA OPTIMA 30...

   
Analizuj
Zamówienie 12733832
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA OPTIMA 30 KOP3020-4C KISTENBERG
branża Opakowania, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża opakowania różne, urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: opakowania różne , urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734948 2026-09-09
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE 1200X1000 Adres dostawy: 02MM
12734357 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup wyposażenia dla jednostek OSP
12733820 2026-09-09
godz. 09:00
Świętokrzyskie DPU.26.6.2026 Zakup i dostawa artykułów papierniczych i biurowych dla Centrum...
12731874 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Zakup z Funduszu Prewencji PZU Życie S.A.ostawa wiertarki akumulatorowej do...
12734949 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE EPAL Adres dostawy: M720
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12692797 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych...
12735977 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Szacowanie wartości zamówienia na zakup zestawu elektronarzędzi i szafki...
12727490 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem w zestawach: 1. Sprzęt i...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040