Zlecenie 12734949 - ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE EPAL Adres dostawy: M720

   
Analizuj
Zamówienie 12734949
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE EPAL

Adres dostawy: M720
branża Opakowania
podbranża opakowania różne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: opakowania różne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731481 2026-09-09
godz. 07:00
Pomorskie Palox ażurowy -
12734948 2026-09-09
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE 1200X1000 Adres dostawy: 02MM
12734951 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE 700X600 Adres dostawy: 02MM
12733832 2026-09-09
godz. 13:40
Śląskie Przedmiot zamówienia: 1 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA OPTIMA 30 KOP3020-4C KISTENBERG
12710089 2026-09-10
godz. 08:30
Zachodniopomorskie Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czystości, produktów do...
12727892 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla jednostek PK Przedmiotem...
12734871 2026-09-11
godz. 12:00
Wielkopolskie Opaki plastikowe różne
12692797 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych...
12726356 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych dla Rewita Food Service Sp. z o.o. -
12735246 2026-10-12
godz. 11:00
Świętokrzyskie Przedmiotem zamówienia jest: zakup zbiorników na deszczówkę o pojemności 300...