Zlecenie 12731481 - Palox ażurowy -

   
Analizuj
Zamówienie 12731481
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Palox ażurowy -
branża Opakowania
podbranża opakowania różne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: opakowania różne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733820 2026-09-09
godz. 09:00
Świętokrzyskie DPU.26.6.2026 Zakup i dostawa artykułów papierniczych i biurowych dla Centrum...
12734951 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE 700X600 Adres dostawy: 02MM
12734949 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA PALETY DREWNIANE EPAL Adres dostawy: M720
12734232 2026-09-09
godz. 14:00
Mazowieckie Ofertowanie na worki pozostałe dla całej Grupy Animex -
12710089 2026-09-10
godz. 08:30
Zachodniopomorskie Sukcesywne dostawy chemii gospodarczej, środków czystości, produktów do...
12736229 2026-09-10
godz. 13:00
Mazowieckie Dostawa koszy prezentowych
12734342 2026-09-10
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa 200 szt. kanistrów na paliwo o pojemności 20L w wariantach - 100 szt....
12692797 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych...
12733221 2026-09-14
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa butelek szklanych 0,33l typu „EMMA” dla Zakładu Produkcji Wód Spółki...
12715578 2026-09-18
godz. 10:00
Wielkopolskie 1E.02 OPAKOWANIA CROWN - wybór dostawcy / dostawców opakowań w ramach Grupy...