Przetarg 12733221 - „Dostawa butelek szklanych 0,33l typu „EMMA” dla...

   
Analizuj Zamówienie 12733221
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2026-09-03
przedmiot ogłoszenia
„Dostawa butelek szklanych 0,33l typu „EMMA” dla Zakładu Produkcji Wód Spółki Akcyjnej Uzdrowisko Krynica-Żegiestów ul. Nowotarskiego 9/4, 33-380 Krynica-Zdrój”

Butelka szklana o poj. 0,3
3l, typ: EMMA w ilości szacunkowej: 1 000 000 szt.

ZP-271-26/2026
branża Opakowania
podbranża opakowania różne
kody CPV 39225710
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: opakowania różne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725182 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup i dostawa materiałów biurowych, drobnego sprzętu biurowego oraz pudeł...
12728394 2026-09-08
godz. 18:00
Świętokrzyskie cersanit / opakowania / taśma samoprzylepna
12734871 2026-09-11
godz. 12:00
Wielkopolskie Opaki plastikowe różne
12692797 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa naczyń i sztućców biodegradowalnych...
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12735509 2026-09-14
godz. 11:00
Świętokrzyskie USŁUGA DOSTARCZANIA PRZESYŁEK DROBNICOWYCH NA PALETACH NA POTRZEBY ZAKŁADU...
12734814 2026-09-14
godz. 23:59
Małopolskie Zapytanie ofertowe nr NEM/03/119/2025 z dnia 04.09.2026 r. Dotyczy dostawy:...
12726356 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Sukcesywne dostawy materiałów jednorazowych dla Rewita Food Service Sp. z o.o. -
12715578 2026-09-18
godz. 10:00
Wielkopolskie 1E.02 OPAKOWANIA CROWN - wybór dostawcy / dostawców opakowań w ramach Grupy...
12735246 2026-10-12
godz. 11:00
Świętokrzyskie Przedmiotem zamówienia jest: zakup zbiorników na deszczówkę o pojemności 300...