Zlecenie 12728819 - PŁYTY OPOROWE / ŚCIERNE + ATEST 3.1 NIE DOPUSZCZAMY...

   
Analizuj
Zamówienie 12728819
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
PŁYTY OPOROWE / ŚCIERNE ATEST 3.1 NIE DOPUSZCZAMY ZAMIENNIKÓW ( ZKP AM918102, AM918101 ) -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12729364 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Włókno kaolinowe SAFFIL 1600 Adres dostawy: MB50
12724121 2026-09-04
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa materiałów remontowo-budowlanych, elektrycznych dla potrzeb Działu...
12727964 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA KREDY WOSKOWEJ LYRA 798 PROFI Adres dostawy: M040
12706981 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Zakup i dostawa podkładów kolejowych.
12725748 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa mat i warkoczy słomianych
12729452 2026-09-08
godz. 15:00
Opolskie Zakup materiałów budowlanych i remontowych dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia...
12715905 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż pokrowców termoizolacyjnych na...
12730409 2026-09-10
godz. 09:00
Podkarpackie 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów izolacyjnych” dla zadania...
12694757 2026-09-22
godz. 12:00
Podkarpackie Dostawa rusztowin dla paleniska rusztowego ITPOE 1 w PGE Energia Ciepła S.A....