Zlecenie 12726333 - MTU- silnik 538 -

   
Analizuj
Zamówienie 12726333
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
MTU- silnik 538 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729169 2026-09-03
godz. 06:40
Mazowieckie -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Nakrętka do zaworu manometrycznego gwint wew....
12717419 2026-09-03
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika...
12728790 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Regeneracja podzespołów lokomotyw - nr HM/263/2026, ZU/266/2026, ZU/267/2026 -
12720264 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12710104 2026-09-03
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup wraz z dostawą narzędzi i wyposażenia do pracowni montażu, [...] w ramach...
12730522 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12721064 2026-09-03
godz. 14:00
Małopolskie Zakup części pompy WARMAN - ZAP/MTETA/2026/013252 -
12723127 2026-09-03
godz. 14:00
Mazowieckie RFP - wykonanie regeneracji zespołów hamulcowych dwóch systemów - zgodnie z OPZ...
12716638 2026-09-04
godz. 08:30
Wielkopolskie Części tramwajowe
12716566 2026-09-04
godz. 08:30
Podlaskie Zakup ciągnika o mocy 170 KM Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa...