Zlecenie 12723127 - RFP - wykonanie regeneracji zespołów hamulcowych dwóch...

   
Analizuj
Zamówienie 12723127
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
RFP - wykonanie regeneracji zespołów hamulcowych dwóch systemów - zgodnie z OPZ

zawory Dako: 1 szt.;zawory Knorr: 1 szt.;
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729169 2026-09-03
godz. 06:40
Mazowieckie -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Nakrętka do zaworu manometrycznego gwint wew....
12727261 2026-09-03
godz. 09:27
Mazowieckie 3/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd/naprawa wagonów
12726931 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie CZUJNIK ZBLIŻENIOWY PCZ-2 526642034
12725080 2026-09-03
godz. 10:50
Dolnośląskie KOŃCÓWKI DO WĘŻA MOSIĘŻNE 1. Kryteria ogólne 2. KOŃCÓWKA 3/4X25MM GZ DO WĘŻA 3....
12721127 2026-09-03
godz. 10:59
Śląskie BADANIE RYNKU - Pokrywa I 012.TK.4471-403 (Koksownia Przyjaźń) -
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12727511 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA UCHWYTU GCL 230 PRZENOSZENIA BUTLI Adres dostawy: M040
12727974 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZACZEPÓW 105410.10 (ZAP.36965) Adres dostawy: M040
12727950 2026-09-03
godz. 18:00
Lubelskie WĄŻ IGIELITOWY FI 10 WĄŻ IGIELITOWY FI 12
12725739 2026-09-04
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA TŁOCZYSKA LX-03-16 SIŁOWNIKA KO/CHROM Adres dostawy: M040