Zlecenie 12731748 - Dostawa ZESTAW NAPRAWCZY DO USUWANIA NIESZCZELNOŚCI NA...

   
Analizuj
Zamówienie 12731748
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa ZESTAW NAPRAWCZY DO USUWANIA NIESZCZELNOŚCI NA RUROCIĄGACH UPS 19500
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729670 2026-09-08
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160058946/8991 AK - ZASUWY DN400 (PZD)
12728822 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Kierownica pompy – pompa ołowiu wg rys. III/A-022-00 -
12733597 2026-09-08
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA FILTR KIESZENIOWY EU4 592X592X300 Adres dostawy: M040
12729608 2026-09-09
godz. 00:00
Śląskie wykonanie zamówienia pn.: Zakup i dostawa fabrycznie nowej Przyczepy burtowej...
12729624 2026-09-09
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa wózków do transportu (ręcznych paletowych, platformowych i ręcznego...
12732776 2026-09-09
godz. 12:00
Lubelskie Zakup i dostawa przekładni Flendera TX-22/1
12733057 2026-09-10
godz. 08:00
Małopolskie 10348 Zamówienie na dostawę RADAROWEGO PRZETWORNIKA POZIOMU VEGAPLUS PS6X-22D...
12730738 2026-09-10
godz. 09:00
Małopolskie 3.1. Przedmiotem zamówienia jest regeneracja pompy KWPK080-050-0400 firmy KSB...
12728312 2026-09-10
godz. 10:50
Kujawsko-Pomorskie 100/2026 DOSTAWY CZĘŚCI UKŁADU NAPĘDOWEGO I PRZENIESIENIA NAPĘDU SIEMENS DO...
12690113 2026-09-10
godz. 11:00
Śląskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna...