Zlecenie 12733597 - DOSTAWA FILTR KIESZENIOWY EU4 592X592X300 Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12733597
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA FILTR KIESZENIOWY EU4 592X592X300

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732747 2026-09-08
godz. 06:00
Dolnośląskie DWUZŁĄCZKA FI20 Rd32x1/8" GÓRN STOŻKOWA Adres dostawy: M030
12732740 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOMPENSATOR UN1F.0150.10.128150-BF BURGM Adres dostawy: M040
12709257 2026-09-08
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego – metoda...
12722528 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059439/9050 AK - ZAWORY ORBIT (CAMERON) (PZP)
12711877 2026-09-08
godz. 22:00
Mazowieckie Mobilna stacja regeneracji zaworów PSV - lokalizacja Włocławek
12712375 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Zawory odcinające, zwrotne i redukcyjne
12731907 2026-09-09
godz. 09:00
Łódzkie Przyczepa dwuosiowa samochodowa TEMARED PRO 2612/2 Przedmiot zamówienia: 1...
12722892 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie Zabudowa systemu zdalnego zwalniania i zamykania kluczy do obsługi stacji...
12724865 2026-09-09
godz. 09:27
Opolskie Dostosowanie układu sterowania i wizualizacji palnika młyna cementu do zdalnego...
12733057 2026-09-10
godz. 08:00
Małopolskie 10348 Zamówienie na dostawę RADAROWEGO PRZETWORNIKA POZIOMU VEGAPLUS PS6X-22D...