Zlecenie 12732740 - DOSTAWA KOMPENSATOR UN1F.0150.10.128150-BF BURGM Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12732740
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA KOMPENSATOR UN1F.0150.10.128150-BF BURGM

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728757 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Legalizacja przyrządów -
12732752 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: POMPA DO BECZKI H-LPP4A 1. POMPA DO BECZKI H-LPP4A 2. RĘCZNA POMPA...
12728742 2026-09-08
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra GFF 22111019 L3 WPC LATO 2026 (zap. 16632727) -
12722528 2026-09-08
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059439/9050 AK - ZAWORY ORBIT (CAMERON) (PZP)
12727537 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych wykładzin gniazda skrętu i...
12731748 2026-09-08
godz. 13:00
Śląskie Dostawa ZESTAW NAPRAWCZY DO USUWANIA NIESZCZELNOŚCI NA RUROCIĄGACH UPS 19500
12710579 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Dostawa elektrycznych wózków widłowych sztuk 4 w ramach wyposażenia...
12731627 2026-09-10
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa: ŁAŃCUCH PODAJ.POPIOŁU TKF 400 RYS.30007960-1N004-0536...
12733057 2026-09-10
godz. 08:00
Małopolskie 10348 Zamówienie na dostawę RADAROWEGO PRZETWORNIKA POZIOMU VEGAPLUS PS6X-22D...
12729115 2026-09-10
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa wyposażenia na potrzeby Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu...