Zlecenie 12725760 - DOSTAWA Trójnik żeliwny kołnierzowy DN150xDN150xDN150...

   
Analizuj
Zamówienie 12725760
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DOSTAWA Trójnik żeliwny kołnierzowy DN150xDN150xDN150 PN16 JAFAR 9203

Adres dostawy: MB50
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726651 2026-09-02
godz. 09:00
Śląskie P.B. DOMBUD S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na sprzedaż i...
12721063 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie BLACHA CIERNA - ZAP/MTETA/2026/013227 -
12726601 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA ARMATURY 1. KOLANO CU ZACISK V FI 15 1K 2. KOLANO CU ZACISK V FI 15 2K...
12728710 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie pręty kute -
12718864 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie „Dostawa ogrodzenia oraz barier na potrzeby Wałbrzyskiego Zakładu Usług...
12723550 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup kołnierzy WAM - ZAP/MTEBL/2026/013341 -
12730007 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Kształtowniki S235JR, S355J2 Płock (Olefiny III A038) 20775 PB -- Kryteria...
12730431 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne --...
12730042 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBEJM 1. OBEJMA OFX14 100SZT TRYTYT 2. OBEJMA OFX12 100SZT TRYTYT
12726827 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie ZP/G/58/26 Dostawa 3 rodzajów drutu: 1.AgNi10fi2,0mm±0,04; (st. miękki)10kg...