Zlecenie 12735659 - DOSTAWA: SMAROWNICA RĘCZNA ALEMITE A500 - E Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12735659
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: SMAROWNICA RĘCZNA ALEMITE A500 - E

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735943 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie 9/UiE/2026 Dostawa noży Gerber Strongarm Przedmiot zamówienia: 1 Nóż Gerber...
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12734660 2026-09-10
godz. 11:00
Lubelskie zakup i dostawa: - zestaw profesjonalnych elektronarzędzi-4 komplety
12729220 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie OSTRZA DO KLINÓW VARCO ( 160058837 )
12733614 2026-09-10
godz. 13:00
Dolnośląskie Zakup napełniaczy do worków przeznaczonych do prowadzenia działań związanych z...
12735977 2026-09-14
godz. 08:00
Mazowieckie Szacowanie wartości zamówienia na zakup zestawu elektronarzędzi i szafki...
12734576 2026-09-14
godz. 11:00
Małopolskie Dostawa specjalistycznego sprzętu i wyposażenia
12731354 2026-09-15
godz. 07:59
Śląskie płytki skrawające ZCC -
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...