Zlecenie 12725076 - Dostawa: OGRZEWANIE WEBASTO THERMO 350 Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12725076
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa: OGRZEWANIE WEBASTO THERMO 350

Adres dostawy: M040
branża Ciepłownictwo i gaz, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża armatura, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: armatura , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728790 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Regeneracja podzespołów lokomotyw - nr HM/263/2026, ZU/266/2026, ZU/267/2026 -
12718626 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa części zamiennych do wózków tramwajowych (3 części),
12726927 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie Sterownik hydrauliczny Parker PCL401-04-PL20-044/produkt równoważny
12719461 2026-09-03
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa zaworów zwrotnych do POMPY w ilości 4szt.
12728718 2026-09-03
godz. 11:00
Podkarpackie Zakup z dostawą silnika elektrycznego. -
12725077 2026-09-03
godz. 11:29
Dolnośląskie Dostawa: TULEJA CZOPA ERP_150_0000299014 SWW Adres dostawy: M040
12726935 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA SILNIK 1LE1003-1CB23-3GB4-Z B02+H00 Adres dostawy: M040
12721574 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa PRZETWORNIK CIŚNIENIA PC-28 0-1 MPa /PD/SRCM30x1,5 i PRZETWORNIK...
12726758 2026-09-03
godz. 17:00
Małopolskie 190625 - Laser do czyszczenia skorodowanego materiału PreQ L 2000CW z głowica...
12719658 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup i dostawa sprzętu do realizacji zadań z zakresu OL i OC Część 1: Zakup i...