Zlecenie 12728718 - Zakup z dostawą silnika elektrycznego. -

   
Analizuj
Zamówienie 12728718
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup z dostawą silnika elektrycznego. -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721126 2026-09-03
godz. 07:59
Śląskie BADANIE RYNKU - części do pompy typ 35B50SP nr fabr. 81030 prod. WAFAPOMP -
12714335 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Dostawa:Części zamienne do przekładni do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Grupa...
12726617 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/150 TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/70
12719584 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa taśm oraz fartuchów gumowych Miejsce realizacji zamówienia: Zgodnie z...
12724883 2026-09-03
godz. 10:45
Śląskie Dostawa przepływomierza Endress+Hauser. Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa...
12696770 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_PIW_2026 Zakup, dostawa i montaż manipulatora podciśnieniowego...
12724151 2026-09-03
godz. 12:00
Lubelskie FILTR ODPOWIETRZAJĄCY SKEL AMM B PRO
12712762 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa okładzin ciernych hamulca tarczowego do pojazdów trakcji spalinowej...
12723534 2026-09-03
godz. 14:00
Lubelskie Zakup baterii do wózka Linde E12 seria 386 -
12720015 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie 61/W/2026 Zakup punktów poboru, reduktorów i zaworów dla instalacji gazów...