Zlecenie 12725077 - Dostawa: TULEJA CZOPA ERP_150_0000299014 SWW Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12725077
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa: TULEJA CZOPA ERP_150_0000299014 SWW

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721181 2026-09-03
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa: ZAWÓR DN25 PN40 ZE STELITEM POD NAPĘD (16 szt.) do TAURON Wytwarzanie...
12716601 2026-09-03
godz. 08:30
Podlaskie Zakup zestawów do ciągników na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg, Część I –...
12729664 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie siłownik AVENTICS
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12717137 2026-09-03
godz. 10:30
Mazowieckie Zakup i dostawa sprzętu do robót torowych Miejsce realizacji zamówienia: Baza...
12723625 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie 43333 - części SICK -
12723027 2026-09-03
godz. 12:00
Łódzkie Zakup części do spycharek HSW dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla...
12719686 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa: • 1 szt. fabrycznie nowego pojazdu terenowego typu UTV, • 1 szt....
12723627 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie 43297.323 - Pneumatyka -