Zlecenie 12735653 - DOSTAWA: ŁOPATKA GRAFIT CARBON 901352 00007 Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12735653
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: ŁOPATKA GRAFIT CARBON 901352 00007

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12733832 2026-09-09
godz. 13:40
Śląskie Przedmiot zamówienia: 1 SKRZYNKA NARZĘDZIOWA OPTIMA 30 KOP3020-4C KISTENBERG
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12734660 2026-09-10
godz. 11:00
Lubelskie zakup i dostawa: - zestaw profesjonalnych elektronarzędzi-4 komplety
12735972 2026-09-11
godz. 11:52
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC
12730930 2026-09-14
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026 Część 1: ►Dostawa...
12735945 2026-09-14
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa materiałów (tj. sorbent, maty sorpcyjne itp.) –...
12732119 2026-09-16
godz. 14:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do złożenia oferty na "Dostawy sukcesywne...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040
12732420 2026-10-06
godz. 08:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, narzędzi...