Zlecenie 12730752 - DOSTAWA ŁĄCZNIKA RK DN1400 PN10 EPDM LC-800MM Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12730752
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ŁĄCZNIKA RK DN1400 PN10 EPDM LC-800MM

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729045 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres dostawy: M040
12681897 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn53_2026/AM - Sukcesywne dostawy sprężyn daszkowych do wózków...
12730048 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY Adres dostawy: M040
12730026 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY ZCHE 275I DN250 PN40 51 Adres dostawy: M040
12719754 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie RG/ZT/SRM367383/9045- separator woda / węglowodory typu ALjack - MK
12727308 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -SONDA KAT.60-90004-126
12685213 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 130 kW wraz z...
12712469 2026-09-08
godz. 11:00
Małopolskie Modernizacja kotłowni w UMiG Olkusz Przedmiotem zamówienia jest modernizacja...
12723010 2026-09-08
godz. 14:00
Pomorskie Zakup grzałek systemu grzania wody i oleju silników CAT D399 ( 160059095 )
12725000 2026-09-09
godz. 09:00
Podkarpackie Część 1: Część 1 – Zakup ciągnika wielofunkcyjnego w ramach zadania pn....