Zlecenie 12727960 - DOSTAWA KOMPENSATORÓW DN600 PN10 D112E LE250 EPDM Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12727960
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA KOMPENSATORÓW DN600 PN10 D112E LE250 EPDM

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726342 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Potencjometr EATON HB/12217 -
12727256 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 NAPINACZ GRZECHOTKOWY 13-8 1670HW02-0013
12671938 2026-09-04
godz. 09:00
Świętokrzyskie "Wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu (P4) sprzęgów zdemontowanych z...
12721903 2026-09-04
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034151/ 9046 WKŁAD FILTRA XP-PCHE-4100E PROXtreamPure PARKER oryginał
12721906 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zaworów membranowych typ A29A IIR w ilości 15 szt.
12723553 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie MANOMETR - ZAP/MTETA/2026/012388 -
12721873 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie Badanie rynku - zdobycie informacji cenowej dotyczącej wykonania naprawy...
12727956 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: STACYJKA JELCZ T-120 oraz TULEJKA ROZRUSZNIKA R-10 KPL 1. STACYJKA...
12730764 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie Dostawa Zestawów ZPM-05/400/U/XS Adres dostawy: M040
12729378 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ LEKKI MANTEX/ X-LITE 20M ZE ZŁĄCZKAMI ŚR. 20MM Adres dostawy: M030