Zlecenie 12730764 - Dostawa Zestawów ZPM-05/400/U/XS Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12730764
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa Zestawów ZPM-05/400/U/XS

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726610 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie ZESTAW ZE ŚCIĄGACZEM HYDRAULICZNYM DO ŁOŻYSK 10T I 4-ZESTAWAMI ŁAP...
12729383 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK TRANSPORTOWY MANUTAN RU54 Adres dostawy: M040
12716566 2026-09-04
godz. 08:30
Podlaskie Zakup ciągnika o mocy 170 KM Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa...
12722519 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie 189455 - Wykonanie urządzenia do dobieru kręgów 2,3 ton z poziomu -3m do...
12714894 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie Coroczne przeglądy serwisowe pomp próżniowych w bud. A, B, D i J, MCS, Strzelin...
12727753 2026-09-04
godz. 10:02
Śląskie DZ/3/219/2026 PRZEGLĄD I KALIBRACJA CZUJNIKÓW I PRZETWORNIKÓW DRGAŃ Przedmiot...
12723570 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Zapytanie ofertowe na wykonanie 9312-0405-00-0222 SŁUPEK PRZYDRZWIOWY, RYS....
12721596 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie Kwartalny przegląd instalacji PPOŻ na instalacji PTA_09.2026
12717299 2026-09-05
godz. 00:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego urządzenia do wykrywania...
12726382 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -