Zlecenie 12725088 - DOSTAWA: KOŁO DB 250/80-194/5K GUMOWE Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12725088
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: KOŁO DB 250/80-194/5K GUMOWE

Adres dostawy: M040
branża Motoryzacja, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724159 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT 1. Kryteria ogólne 2. WĄŻ GUM EPDM FI...
12726344 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Hamulec -
12729170 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Trawers belkowy Q=2t
12730885 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Wymiana ziemi odazotowującej w aparacie R-903A - EAR ORLEN Spółka Akcyjna...
12707542 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie skanera 3D w liczbie 1 szt.
12720018 2026-09-03
godz. 12:17
Pomorskie Dostawa wózka paletowego PROMAG PRK 2500/1150 P/PT Przedmiot zamówienia: 1...
12725303 2026-09-03
godz. 12:54
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Wózek taletowy transportowy
12730526 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie UCHWYT PLASTIK OKNA PRZESUWNEGO RAWAG 35-730-2018-301
12726342 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Potencjometr EATON HB/12217 -
12716803 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem Zamówienie jest realizowane w...