Zlecenie 12726992 - Dostawa części zamiennych do zaworów regulacyjnych...

   
Analizuj
Zamówienie 12726992
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa części zamiennych do zaworów regulacyjnych części średnioprężnej turbiny, dla TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrowni
a Łaziska
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730034 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z zarejestrowaną gwarancją FULL...
12726382 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600626 - PANEWKI SPRĘŻARKI POWIETRZA -
12721248 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Wykonanie sprawdzenia oraz przeglądu tech. urządzeń pomiarowych ugięć...
12729046 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA USZCZELKĘ DN300 P1202402 ZAWORU KOPUŁOW Adres dostawy: M040
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...
12711591 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, zapraszam do udziału w postępowaniu 26DFBT222 - Wykonywanie...
12727799 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa ŁODZI SAPERSKIEJ ŁS
12725537 2026-09-07
godz. 13:00
Mazowieckie Dostawa przyczepy jednoosiowej.
12723108 2026-09-08
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych pomp oraz mieszadła
12727715 2026-09-08
godz. 14:00
Małopolskie Wyposażenie gospodarstw domowych na terenie Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce w...