Zlecenie 12724624 - 50268044 - Zakup wału wolnoobrotowego z kołem głównym;...

   
Analizuj
Zamówienie 12724624
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
50268044 - Zakup wału wolnoobrotowego z kołem głównym; Purchase of the low-speed shaft with main gear wheel; VOITH (BHS)TYP/TYPE:3
K1Przeznaczenie/Destination:PXY2

Szanowni Państwo, Zapraszamy do złożenia oferty za pośrednictwem Platformy Connect. Pytania i ocena ofert Pytania można zadawać przez Platformę Connect. ORLEN S.A. może odmówić odpowiedzi lub przekazać ją wszystkim Oferentom. Oferta będzie oceniana według kryteriów formalnych, technicznych i handlowych. Informacje cenowe lub handlowe w części formalnej albo technicznej spowodują wykluczenie Oferenta. Warunki i zastrzeżenia W przypadku zamówienia obowiązują aktualne „Ogólne Warunki Zakupu Towarów i Świadczenia Usług” ORLEN S.A. Spółka może wybrać podmioty do negocjacji, zlecić całość dostaw jednemu Oferentowi, podzielić zakres albo odwołać postępowanie bez podania przyczyn. Zapytanie jest zaproszeniem do negocjacji w rozumieniu art. 72 Kodeksu cywilnego; przepisy o ofercie z art. 66 i nast. nie mają zastosowania. ORLEN S.A. nie jest związany ustawą – Prawo zamówień publicznych. Państwa trzecie i poufność ORLEN S.A. może wykluczyć Oferenta lub odrzucić ofertę, jeżeli Oferent, jego dostawcy lub podwykonawcy są zarejestrowani w państwie trzecim albo oferują produkt lub usługę z takiego państwa. Za państwo trzecie uznaje się państwo spoza UE, niebędące stroną Porozumienia WTO w sprawie zamówień rządowych ani umowy z UE gwarantującej wzajemny i równy dostęp do rynku zamówień publicznych. Oferent traktuje informacje wynikające z zapytania jako poufne; ich ujawnienie lub publikacja wymaga pisemnej zgody ORLEN S.A.. Dane spółki ORLEN Spółka Akcyjna z siedzibą w Płocku, ul. Chemików 7, 09-411 Płock, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000028860, NIP: 774-00-01-454, VAT-UE: PL7740001454, kapitał zakładowy/kapitał wpłacony: 1.451.177.561,25 zł, czynny podatnik VAT. ---------------------------------------------------------------------------------------- Dear Sir/Madam, You are invited to submit an offer via the Connect Platform. Questions and evaluation Questions may be submitted via the Connect Platform. ORLEN S.A. may refuse to answer or provide the answer to all Bidders. Offers will be evaluated against formal, technical and commercial criteria. Price or commercial information included in the formal or technical part will result in the Bidder’s exclusion. Terms and disclaimers If an order is placed, the current “General Terms and Conditions for the Purchase of Goods and Provision of Services” of ORLEN S.A. shall apply. The Company may select entities for negotiations, award all supplies to one Bidder, divide the scope or cancel the procedure without giving reasons. This request is an invitation to negotiate under Article 72 of the Polish Civil Code; offer provisions under Article 66 et seq. do not apply. ORLEN S.A. is not bound by the Polish Public Procurement Law. Third countries and confidentiality ORLEN S.A. may exclude the Bidder or reject its offer if the Bidder, its suppliers or subcontractors are registered in a third country or offer a product or service originating from such country. A third country means a country outside the EU, not party to the WTO Agreement on Government Procurement or an agreement with the EU guaranteeing reciprocal and equal access to the public procurement market. Information arising from this request is confidential and may be disclosed or published only with the ORLEN’s written consent. Company details ORLEN Spółka Akcyjna with its registered office in Płock, ul. Chemików 7, 09-411 Płock, entered in the register of entrepreneurs maintained by the District Court for Łódź-Śródmieście in Łódź, XX Commercial Division of the National Court Register, under KRS number: 0000028860, NIP number: 774-00-01-454, VAT-EU number: PL7740001454, share capital/paid-up capital: PLN 1,451,177,561.25, active VAT payer
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730034 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA - MIESZARKA GRW 18-2 6011A8000 BOSCH z zarejestrowaną gwarancją FULL...
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12704732 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup współrzędnościowej maszyny pomiarowej CMM
12730349 2026-09-07
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd serwisowy sprężarki powietrza i osuszacza w...
12729101 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa wałów i uszczelnień mechanicznych do mieszadeł EKATO dla TAURON...
12720149 2026-09-07
godz. 10:30
Małopolskie Dostawa drukarki 3D do prototypowych płyt PCB do celów dydaktycznych na...
12730752 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA ŁĄCZNIKA RK DN1400 PN10 EPDM LC-800MM Adres dostawy: M040
12720059 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12721311 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowej...
12727670 2026-09-09
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa dwóch przyczep do transportu wody pitnej każda o pojemności 2000 l w...