Zlecenie 12725065 - ZESTAW NAPRAWCZY ELEKTROZAWORU BC 240 G1" DN25 NC NBR...

   
Analizuj
Zamówienie 12725065
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
ZESTAW NAPRAWCZY ELEKTROZAWORU BC 240 G1 DN25 NC NBR DUŻY ZESTAW NAPRAWCZY ELEKTROZAWORU BC 240 G1 DN25 NC NBR MAŁY
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718853 2026-09-02
godz. 09:00
Śląskie DOSTAWA: SIEDZISKA PRZEPUSTNIC NELES
12723577 2026-09-02
godz. 09:59
Lubelskie Uszczelnienie FK6 ASD 100/4,1/1,65 -
12717082 2026-09-02
godz. 10:00
Śląskie 469/2026 Zakup pompy na Pompownie ścieków. Przedmiot zamówienia: 1 Pompa
12727798 2026-09-02
godz. 12:00
Pomorskie ZO/187/26/G Dostawa - wspornika zwrotnicy prawy do trolejbusu Solaris Trollino...
12723512 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Silnik 5RN180L08B6 ROTOR NL, 64-500 Szamotuły -
12721128 2026-09-03
godz. 08:30
Kujawsko-Pomorskie Remont wymiennika NX80M - chłodnica sprzęgła hydrokinetycznego PZ6 -
12716601 2026-09-03
godz. 08:30
Podlaskie Zakup zestawów do ciągników na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg, Część I –...
12730110 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zawór bezpieczeństwa
12728754 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie FL/N/UP/504/2026 Zakup i dostawa termohigrometru dla ZW Nowa Dąbrowa Górnicza -
12728718 2026-09-03
godz. 11:00
Podkarpackie Zakup z dostawą silnika elektrycznego. -