Zlecenie 12726929 - WYBIJAK DO ZAWLECZEK FI 6 8759370 119-6 GEDORE PUNKTAK...

   
Analizuj
Zamówienie 12726929
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
WYBIJAK DO ZAWLECZEK FI 6 8759370 119-6 GEDORE PUNKTAK 120X12X5MM NR 100-12 GEDORE 8721130 PRZEDŁUŻACZ 3/4-3/4 L-200 3290-8 6278
440 GEDORE NASADKA UDAROWA 32 MM 3/4 DŁUGA K32L 32-6284250- GEDORE ADAPTER 1/2-3/8 6650370 KB1930 GEDORE ADAPTER 1/4-3/8 6170080 2030 GEDORE ADAPTER 3/4-1/2 KB 3219 6675280 KB 3219 GEDORE WYBIJAK DO ZAWLECZEK 119-3 8758800 8758800 119-3 GEDORE WYBIJAK DO ZAWLECZEK HAB-119-8 8759530 119-8 GEDORE
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12730061 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Zakup - Opaska kablowa , pędzle, krążki i papier ścierny, tarcze wg. załącznika...
12723549 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie ŁOPATY - ZAP/MTEBE/2026/013337 -
12729213 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTWA NARZĘDZI BETA_NLZ-SP.2110.84.2026
12713973 2026-09-08
godz. 12:00
Śląskie BR12.2307.65.2026.AW Zakup 15 sztuk dalmierzy oraz 17 sztuk lornetek dla...
12727311 2026-09-09
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa narzędzi powszechnego użytku na potrzeby TAURON Dystrybucja Pomiary sp....
12722397 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie Kalibrator drgań Model 394C06 (w celu zapoznania się z pełną treścią Zapytania...
12722301 2026-09-10
godz. 14:00
Wielkopolskie zakup 163 zestawów materiałów prewencyjnych w skład którego wchodzą: lampa...
12727490 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem w zestawach: 1. Sprzęt i...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040