Zlecenie 12728823 - Węże hydrauliczne PARKER lub zamienniki -

   
Analizuj
Zamówienie 12728823
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Węże hydrauliczne PARKER lub zamienniki -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12658659 2026-09-03
godz. 08:30
Mazowieckie D/104/2026 Dostawa detektorów wielogazowych 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12721128 2026-09-03
godz. 08:30
Kujawsko-Pomorskie Remont wymiennika NX80M - chłodnica sprzęgła hydrokinetycznego PZ6 -
12714335 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Dostawa:Części zamienne do przekładni do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Grupa...
12729365 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS Adres dostawy: M040
12727706 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Taśma przenośnikowa trudnopalna TP 4 P lub EP 2000kN/m-1200/4+3 2 200,000 m
12720505 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa sond pomiarowych do mętnościomierzy dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12606770 2026-09-03
godz. 12:00
Podlaskie Przedmiotem Zamówienia jest budowa dwustopniowego ekonomizera w postaci układu...
12725303 2026-09-03
godz. 12:54
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Wózek taletowy transportowy
12705788 2026-09-03
godz. 17:00
Śląskie Remont agregatów pompowych na terenie terminala paliw UNIMOT Terminale Sp. z...
12727966 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy: M040