Zlecenie 12194265 - sukcesywna dostawa drobiu i wyrobów drobiarskich świeżych...

   
Analizuj Zamówienie 12194265
źródło Internet
data publikacji 2025-12-01
przedmiot zlecenia
sukcesywna dostawa drobiu i wyrobów drobiarskich świeżych do stołówek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzczonowie w 2026 roku wed
ług wyszczególnienia zawartego w formularzu ofertowym oraz formularzu cenowym stanowiących załączniki do Zaproszenia do składania ofert.Sukcesywna dostawa drobiu i wyrobów drobiarskich świeżych do stołówek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzczonowie w 2026 roku według wyszczególnienia zawartego w formularzu ofertowym oraz formularzu cenowym stanowiących załączniki do Zaproszenia do składania ofert.
Miejsce dostawy artykułów żywnościowych:
- stołówka nr 1: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzczonowie, ul. Leśna 1, 23-110 Krzczonów
- stołówka nr 2: Przedszkole Publiczne Bajkowa Kraina w Krzczonowie, wchodzące w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, ul. Żeromskiego 30, 23-110 Krzczonów.
Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia:
1. Wykonawca zobowiązany jest do sukcesywnej dostawy produktów wymienionych w formularzu cenowym według potrzeb Zamawiającego.
2. Zamawiający z dwudniowym wyprzedzeniem powiadomi telefonicznie Wykonawcę o każdej dostawie oraz przekaże zamówienie, w którym określi rodzaj, ilość potrzebnego asortymentu artykułów żywnościowych planowanych na 10 dni roboczych oraz sukcesywne terminy ich dostaw.
3. Dostawy realizowane będą na koszt i ryzyko Wykonawcy. Realizacja zamówienia będzie odbywać się sukcesywnie do obydwu stołówek w ciągu roku kalendarzowego (2026 r.) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 12.30.
4. Wykonawca powinien zachować odpowiednie warunki transportu i przechowywania dostarczanego towaru. Każda dostawa towaru, wymagająca złączenia handlowego dokumentu identyfikacyjnego, musi posiadać taki dokument.
5. Dostawy winny się odbywać w odpowiednio przystosowanych pojemnikach (opakowaniach) stanowiących własność Wykonawcy i spełniających wymagania przewidziane do przechowywania żywności.
Wykonawca użyczy nieodpłatnie ewentualnie potrzebnych pojemników przy każdorazowej dostawie towaru do siedziby Zamawiającego na okres do następnej dostawy.
6. Dostarczone produkty maja być dobrej jakości pod względem właściwości organoleptycznych (wygląd, smak, zapach) i odżywczych.
7. Każdy produkt powinien być dostarczony w jego początkowym okresie przydatności do spożycia.
8. Wykonawca zobowiązany będzie do okazania wymaganymi prawem atestów dotyczących żywności oraz opakowań na każde żądanie Zamawiającego.
9. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia do 20% mniejszej lub większej ilości towaru niż określona w ofercie.
10. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia.
11. Zamawiający zastrzega sobie niezmienność cen przez cały okres trwania umowy.
12. Dopuszcza się możliwość zmiany ilości poszczególnego asortymentu.
13. Zamawiający przewiduje możliwość składania zamówień pilnych, które Wykonawca zobowiązuje się wykonać na następny dzień roboczy.
14. Wykonawca ma obowiązek uznania reklamacji jakości i ilości dostarczonego towaru i dostarczenia nowej partii do siedziby Zamawiającego w dniu złożenia reklamacji.
15. Do składania zamówień Zamawiający upoważni wybranego pracownika.
IV. Sposób uzyskania informacji dotyczących przedmiotu zamówienia.
branża Spożywcza
podbranża artykuły spożywcze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się