Zlecenie 12724842 - STÓŁ PLATFORMOWY NOŻYCOWY /160059386/

   
Analizuj
Zamówienie 12724842
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
STÓŁ PLATFORMOWY NOŻYCOWY /160059386/
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730001 2026-09-04
godz. 07:00
Mazowieckie Silnik Cummins typ ISF2.8S3148T wraz z osprzętem
12717960 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie „Doposażenie Gminy Krempna na potrzeby realizacji zadań z zakresu OLiOC na lata...
12710163 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Napęd przenośnika (modernizacja) B-1400 nr 1.4 dla Zakładu Górniczego w...
12722575 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.16.2026 Urządzenie do celów dekontaminacyjnych „KÄRCHER HDS 9/20-4 MXA...
12706934 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP JGKP-LP-P-26-0127 Remonty wymienników płytowych typ T15-BFS oraz TL10-BFG
12727956 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: STACYJKA JELCZ T-120 oraz TULEJKA ROZRUSZNIKA R-10 KPL 1. STACYJKA...
12716078 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie ZAK/2026/001762 Podnośnik kubełkowy PK 37, PK51, PK28 - WP Grodków -
12726463 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa szyb bezpiecznych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodnych
12729366 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWKI M21D4-12002 DRĄŻKA PRAWA Adres dostawy: M040
12730048 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY Adres dostawy: M040