Zlecenie 12725066 - RFP MERCUS-U-H1-MM-08-2026 Dostawa holownika elektrycznego...

   
Analizuj
Zamówienie 12725066
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RFP MERCUS-U-H1-MM-08-2026 Dostawa holownika elektrycznego ZALLYS JESPI L
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725093 2026-09-03
godz. 08:00
Lubelskie Zakup materiałów: Kompletny zestaw Zawór GURU SN 3x8780+śruby, nakrętki i...
12729170 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Trawers belkowy Q=2t
12714659 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa na dostawa frezarki komputerowej 3D CAD CAM...
12719509 2026-09-03
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa części zamiennych do odżużlaczy typu OZGW 570 Przedmiot zamówienia: 1...
12726617 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/150 TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/70
12714211 2026-09-03
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa wraz z wymianą 6 sztuk napędów AUMA na obiekt Oczyszczalni Ścieków...
12699838 2026-09-03
godz. 12:00
Wielkopolskie Zbiornik oleju hydraulicznego N-PACK 082100-1-00_B do 36WEh
12730522 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12711394 2026-09-03
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Świadczenie usług wykonania 3 przeglądów serwisowych i konserwacyjnych pompowni...
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...