Przetarg 12727119 - Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zimowym...
| Analizuj | Zamówienie 12727119 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-01 |
| przedmiot ogłoszenia | Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg, ulic, chodników, placów, parkingów, przystanków i zatok autobusowych na terenie gminy i miasta Mirosławiec w sezonie 2026/2027 (od 01.11.2026 roku do 31 marca 2027 roku) i 2027/2028 (od 01.11.2027 roku do 31.03.2028 roku) wykonywana pn.: „Zimowe utrzymanie dróg w latach 2026-2028 /dwa sezony/ na terenie gminy i miasta Mirosławiec”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 1a do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego). Część zamówienia: LOT-0001 Zimowe utrzymanie dróg w latach 2026-2028 /dwa sezony/ na terenie gminy i miasta Mirosławiec Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg, ulic, chodników, placów, parkingów, przystanków i zatok autobusowych na terenie gminy i miasta Mirosławiec w sezonie 2026/2027 (od 01.11.2026 roku do 31 marca 2027 roku) i 2027/2028 (od 01.11.2027 roku do 31.03.2028 roku) wykonywana pn.: „Zimowe utrzymanie dróg w latach 2026-2028 /dwa sezony/ na terenie gminy i miasta Mirosławiec”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1 i 1a do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 4 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego). |
| branża | Drogownictwo |
| podbranża | utrzymanie dróg |
| kody CPV | 90610000, 90620000, 90630000 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Zachodniopomorskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Zachodniopomorskie |