Zlecenie 12732466 - Przedmiot zamówienia: 1 Filtr powietrza FD 315 do kanałów...

   
Analizuj
Zamówienie 12732466
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Filtr powietrza FD 315 do kanałów okrągłych fi 315mm /SALDA/
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wentylacja i klimatyzacja
podbranża urządzenia, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723995 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa: POMPA MAMUTOWA TYP DS4500E PEX (1 szt.) ; SITKO POMPY MAMUTOWEJ...
12729379 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŁAPA ELEMENT MET-GUM 786213 LKP-1601; ŁAPA 786214 RAMY TYLN PRAWEJ...
12731446 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie SILNIKI /ZKP AM904995 P.K./ -
12721538 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 80/2026 Dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak
12727762 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Dostawa asortymentu do Zakładu/Instalacji "EKO-REGION" sp. zo.o. w Bełchatowie....
12731729 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup oraz dostawa filtrów do wózka widłowego Balkancar DV 1792.33.23 nr...
12732743 2026-09-08
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ 5-01-0202-B1 METALHEX B1 DN202 RONDO Adres dostawy: M030
12732079 2026-09-08
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA MOTOREDUKTOR SK20F-71SP/4 TF WALCOW NORD ORAZ MOTOREDUKTOR...
12728757 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Legalizacja przyrządów -
12721311 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowej...