Zlecenie 12731446 - SILNIKI /ZKP AM904995 P.K./ -

   
Analizuj
Zamówienie 12731446
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
SILNIKI /ZKP AM904995 P.K./ -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730783 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA ASORTYMENTU PE - ZAWORY, RURY, TULEJE, TRÓJNIKI ORAZ KOŁNIERZE PP-V 1....
12714614 2026-09-07
godz. 13:00
Pomorskie Czyszczarka laserowa
12733352 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa Zestawu Naprawczego GRS 500V Adres dostawy: M040
12626855 2026-09-07
godz. 13:15
Zachodniopomorskie Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej...
12728777 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie WYMIANA WIEŻY CHŁODNICZEJ OBIEGU WÓD BAROMETRYCZNYCH -
12723459 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Patroszarka do pstrąga Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0150/25...
12732744 2026-09-08
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ HYDR WYSOKOCIŚNIENIOWY FI-25X2, PRZEWÓD SPIRALNY M22X1,5 6M POWIETRZA 1....
12732761 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA ANALIZATORA SIECI LUMEL Adres dostawy: M040
12677305 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem Zamówienia jest: dostawa następujących sprężyn pneumatycznych w...
12685213 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 130 kW wraz z...