Zlecenie 12731413 - OKŁADZINY STABILIZATORA KOKSU WG RYS /ZKP AM896127/ -

   
Analizuj
Zamówienie 12731413
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
OKŁADZINY STABILIZATORA KOKSU WG RYS /ZKP AM896127/ -
branża Mechanika i metalurgia
podbranża obróbka mechaniczna
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: obróbka mechaniczna

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731895 2026-09-07
godz. 07:10
Warmińsko-Mazurskie USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO Przedmiot zamówienia: 1 ZNAK SPECJALNY ZA...
12732041 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie MOCOWANIE WAŁU CARDANA 105N RYS 6016
12731470 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie BADANIE RYNKU - tuleja zaznaczona na rysunku tj. 25335/C - 100/55/M16/17,5 nr55...
12734307 2026-09-07
godz. 14:00
Mazowieckie STA / 47811/ 2026 Wykonanie kompletu izolacji do ramienia elektrod piecokadzi (...
12722850 2026-09-07
godz. 15:00
Lubelskie Zakup i dostawa Wkłady filtrów wg rys. A-05.01-67.010 do F07-F15 - łącznie 12...
12728825 2026-09-08
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Tulejowanie otworów pod sworzeń siłownika - Postój MP7 -
12718192 2026-09-09
godz. 10:00
Opolskie 16/PS/2026 Docieranie naprawcze wieńca i koła zębatego napędu wieńca Młyna...
12734527 2026-09-09
godz. 12:00
Mazowieckie RFP - na zakup wraz z dostawą Kłonica czołowa rys. N-238-00-32-04-0 Kłonica...
12735690 2026-09-11
godz. 23:59
Lubelskie Zlecę pospawanie dwóch rurek od centralnego grzejnika
12734284 2026-09-18
godz. 11:00
Mazowieckie ZAK/2026/002157Animex K4 -Ostrzenie noży do robota Aira RBDH o symbolu...