Zlecenie 12725509 - NAPĘD ELEKTRYCZNY DO ZAWORU VALPES VS300.90A.GS6 Marka...

   
Analizuj
Zamówienie 12725509
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
NAPĘD ELEKTRYCZNY DO ZAWORU VALPES VS300.90A.GS6 Marka :Watts / Valpes
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12709301 2026-09-02
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa technicznych środków materiałowych do czołgów K2. 1.Przedmiotem...
12716548 2026-09-02
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup materiałów dla zespołów utrzymania budynków Zakładu Linii Kolejowych w...
12714275 2026-09-02
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i dostawa wyposażenia w ramach Rządowego Programu Ochrony Ludności i...
12725063 2026-09-02
godz. 10:00
Lubelskie PRZEPŁYWOMIERZ FSS 430Y0C1F050R0A1A1B1H1 ABB
12672129 2026-09-02
godz. 10:00
Śląskie Zakup sprzętu ICT dla pracowni informatycznej w CKZ w ramach projektu...
12718542 2026-09-02
godz. 14:00
Wielkopolskie 300NW zestawienie komponentów EAO -
12716771 2026-09-02
godz. 16:00
Mazowieckie 50267014 - USZCZELKI SPIRALNE Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie...
12726436 2026-09-03
godz. 08:00
Śląskie Zapytanie o cenę na zakup zaworu regulacyjnego SAMSON z siłownikiem...
12721108 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Sprężyna gazowa pchająca HB/12169 -
12722384 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie DOSTAWA: ROLKA ELKOL-006-MP1-03-02-014 DO MP1 ORAZ ROLKA ELKOL-012-MP2-08-000...