Zlecenie 12725063 - PRZEPŁYWOMIERZ FSS 430Y0C1F050R0A1A1B1H1 ABB

   
Analizuj
Zamówienie 12725063
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
PRZEPŁYWOMIERZ FSS 430Y0C1F050R0A1A1B1H1 ABB
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723493 2026-09-02
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Weryfikacja i przygotowanie oferty na naprawę sprzęgu typu 9000, dwg.nr 1181529...
12719999 2026-09-02
godz. 10:00
Mazowieckie 09/2026/Ż Naprawa zbiornika na wodę pitną 3500L (CYSTERNA) dla Jednostki...
12720025 2026-09-02
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Autonomiczny rejestrator temperatury i wilgotności
12721130 2026-09-02
godz. 13:00
Mazowieckie Tapicerowanie foteli 36WEa KŚ P4 6SZT -
12718580 2026-09-02
godz. 13:00
Mazowieckie 42985 - zawór pneumatyczny 5/3dro. cz. nr B53004LY -
12726607 2026-09-02
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA MULTIMETRA ORAZ MIERNIKA FLUKE (ZAP. 6000009544) 1. MULTIMETR CYFROWY...
12726605 2026-09-02
godz. 14:30
Dolnośląskie DOSTAWA PIROMETR 62 MAX FLUKE (ZAP. 10197983) Adres dostawy: M040
12725092 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa części odbijaka PKL NETTER VIBRATION 1. ZESTAW MONTAŻ NBS G 2100 DLA...
12726901 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZETWORNIK CIŚNIENIA PC28/0-100KPA/PD/GP
12726927 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie Sterownik hydrauliczny Parker PCL401-04-PL20-044/produkt równoważny