Zlecenie 12726436 - Zapytanie o cenę na zakup zaworu regulacyjnego SAMSON z...

   
Analizuj
Zamówienie 12726436
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Zapytanie o cenę na zakup zaworu regulacyjnego SAMSON z siłownikiem elektrycznym dla ZC Janina z Libiąża. -
branża Górnictwo, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża sprzęt, maszyny górnicze, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt, maszyny górnicze , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12719509 2026-09-03
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa części zamiennych do odżużlaczy typu OZGW 570 Przedmiot zamówienia: 1...
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12728316 2026-09-03
godz. 10:25
Pomorskie ZO/188/26/G Dostawa - pasek kontaktowy Przedmiot zamówienia: 1 Pasek kontaktowy
12724883 2026-09-03
godz. 10:45
Śląskie Dostawa przepływomierza Endress+Hauser. Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa...
12721495 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA POMP NLZ-AK.2110.62.2026
12719990 2026-09-03
godz. 11:14
Pomorskie Dostawa zamiatarki / odśnieżarki spalinowej Cedrus ZM06E 4w1 Przedmiot...
12725096 2026-09-03
godz. 12:40
Dolnośląskie Dostawa silników do motoreduktorów 1. Silnik Besel typ SEMKh 63-4C2/75 2....
12721575 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Dostawa PRZETWORNIK CIŚNIENIA VEGABAR 29 PP-224 UGH 223
12722613 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa i usługa wymiany pompy agregatu wody lodowej MAS Przedmiot zamówienia:...