Zlecenie 12724346 - ładowarka do wagi na odpady Przedmiot zamówienia: 1...

   
Analizuj
Zamówienie 12724346
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
ładowarka do wagi na odpady

Przedmiot zamówienia: 1 Ładowarka
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724159 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM EPDM FI 13, 16, 19, 2MPA FAGUMIT 1. Kryteria ogólne 2. WĄŻ GUM EPDM FI...
12719696 2026-09-03
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa posypywarki.
12721127 2026-09-03
godz. 10:59
Śląskie BADANIE RYNKU - Pokrywa I 012.TK.4471-403 (Koksownia Przyjaźń) -
12721167 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Miernik -
12724505 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa wózka podnośnikowego do Sekcji Grochów KM.
12725303 2026-09-03
godz. 12:54
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Wózek taletowy transportowy
12730522 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12721129 2026-09-03
godz. 13:59
Śląskie Zakup, dostawa , instalacja elektroerozyjnej wycinarki drutowej zgodnie z...
12729051 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa Szafy VX 8006.000 z akcesoriami Adres dostawy: M040
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....