Zlecenie 12728151 - Kształtki -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Dno / Cap ASME...

   
Analizuj
Zamówienie 12728151
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Kształtki

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Dno / Cap ASME B16.9 Wrought-S BW ASTM A234 Gr.WPB 3/4 T=S-XS [ACA-BC-$219---] 1,00
00 SZT 18,00 2 Zwezka niesymetryczna / Reducer Eccentric ASME B16.9 Wrought-S BW ASTM A234 Gr.WPB 4x 2 T=S-STD x S-STD [ARE-BC-$694---] 2,0000 SZT 18,00 3 Kolnierz redukcyjny gwint. / Flange Reducing thread. 32170-PIP-6000-DW-1340-017 Forged FLG x THRD-F 150# RF NPT ASTM A105 3/4x 1/2 [XFR1FC-$16756-] 8,0000 SZT 18,00 4 Weldolet MSS SP-97 Forged BW XS ASTM A105 4x 1 T=S-STD x S-XS [AOW-BC-$12194-] 1,0000 SZT 18,00 5 Kolnierz zaslepiajacy / Flange Blind ASME B16.5 Forged FLG 300# RF ASTM A105 4 [AFB3FC-$3467--] 1,0000 SZT 18,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721496 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA ROZJAZDU KOLEJOWEGO - NLR-WJ.2110.71.2026
12722129 2026-09-03
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Znak sprawy FZ.38.160.2026.TK Dostawa włazów kanałowych okrągłych z żeliwa...
12726886 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Rura 48,3x3,2 - L=10m + Kolano 90° fi 48,3x3,2 R=100 -- Kryteria ogólne -- --...
12721063 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie BLACHA CIERNA - ZAP/MTETA/2026/013227 -
12720069 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa materiałów sieciowych Powstaje w kontekście projektu...
12719468 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Dostawa haków do zawieszenia kabli oraz przewodów górniczych dla Polskiej Grupy...
12728710 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie pręty kute -
12730431 2026-09-04
godz. 15:00
Mazowieckie Kolano 90* S235JR/P235 Płock (Olefiny III A-038) 20775 PB -- Kryteria ogólne --...
12729055 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRĘTA AISI 316L 8X8 KWADRAT (6 ODCINKÓW PO 3M) Adres dostawy: M040
12685042 2026-09-08
godz. 11:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do sieci...