Zlecenie 12731299 - Kontekst: Przedsiębiorstwo QUANTUM B Sp. z o.o. [dawna...

   
Analizuj
Zamówienie 12731299
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Kontekst: Przedsiębiorstwo QUANTUM B Sp. z o.o. [dawna nazwa Quantum Blockchains Sp z o.o.] uzyskałodotację z Unii Europejskiej, d
ziałanie FENG 2.09 „Seal of Excellence” na projekt pt: „Quantum Cryptography Migration System: post-quantum cryptography in emulation of quantum key distribution in infrastructural and blockchain use-cases” Głównym elementem projektu jest opracowanie certyfikowalnego urządzenia będącego dostawca kluczy kryptograficznych emulującego urządzenia klasy QKD. Zakres: Dostawca zrealizuje dostawę podzespołów dla urządzeń pQKD. Dostawa obejmuje: 1. dostawę 100 szt. układów sprzętowego generatora liczb losowych (RNG) o następującej specyfikacji: a) technologia generowania liczb losowych: kwantowa (QRNG) b) spełnienie standardu NIST 800-90A/B/Cc c) parameter „Entropy data rate”: 20 Mb/s lub więcej d) napięcie zasilania: 3 V lub mniej e) napięcie interface I/O: 2 V lub mniej f) wymiary: nie większe niż 551,5 mm g) interface komunikacyjny: SPI 24Mhz h) specyfikacja

Powstaje w kontekście projektu
FENG.02.09-IP.01-000O/25 - „Quantum Cryptography Migration System: post-quantum cryptography in emulation of quantum key distribution in infrastructural and blockchain use-cases”
branża Komputery, informatyka, technika biurowa, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża części komputerowe, maszyny i sprzęty inne
kody CPV 31711500
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: części komputerowe , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724865 2026-09-09
godz. 09:27
Opolskie Dostosowanie układu sterowania i wizualizacji palnika młyna cementu do zdalnego...
12725249 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ręcznego skanera rentgenowskiego wraz z...
12726786 2026-09-09
godz. 12:00
Lubuskie 899/2026/025 Wykonanie reprofilacyjnego przetaczania tokarką podtorową obręczy...
12721065 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Przegląd kabin lakierniczych -
12734235 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie FC-0180-05_02_02 - Sprzęgło SQP -
12722270 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa koparko - ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12727997 2026-09-10
godz. 13:00
Łódzkie Dostawa wózków pasażerskich z rodziny 25AN dla wagonów 609A w łącznej ilości 14...
12731550 2026-09-11
godz. 10:00
Pomorskie RG / 160055355 / 84 / PW R9072 / MODUŁ SX2100 AO
12730921 2026-09-11
godz. 10:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu pompowego wysokiej wydajności w...
12734446 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Akumulatorowy klucz dynamometryczny BTV-4000. Akum. klucz dynamometryczny...