Zlecenie 12734446 - Akumulatorowy klucz dynamometryczny BTV-4000. Akum. klucz...

   
Analizuj
Zamówienie 12734446
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Akumulatorowy klucz dynamometryczny BTV-4000.

Akum. klucz dynamometryczny BTV-4000
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12669587 2026-09-11
godz. 11:00
Śląskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna...
12732242 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa zasuw płytowych 4" ANSI600
12725448 2026-09-15
godz. 09:00
Świętokrzyskie Przebudowa części pomieszczeń Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku w...
12523666 2026-09-15
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie...
12682001 2026-09-16
godz. 10:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części i podzespołów tramwajowych,...
12676404 2026-09-17
godz. 15:00
Mazowieckie ZAK/2026/001885 Modernizacja kosza przyjęcia surowców Animex - WP Zamość -
12733562 2026-09-17
godz. 15:00
Świętokrzyskie Prace mechaniczne przy przenośnikach taśmowych, przesiewaczach i kruszarkach w...
12733021 2026-09-23
godz. 10:00
Pomorskie PWK ZU/151/2026/MK - Wymiana pomp 860-P40A_B zgodnie z projektem z dokumentacji...
12726750 2026-09-24
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa Ładunków niszczących z akcesoriami
12720070 2026-09-29
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowego systemu CTP (naświetlarki)....