Zlecenie 12731550 - RG / 160055355 / 84 / PW R9072 / MODUŁ SX2100 AO

   
Analizuj
Zamówienie 12731550
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
RG / 160055355 / 84 / PW R9072 / MODUŁ SX2100 AO
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728009 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostarczeniem fabrycznie nowych wózków jezdniowych...
12718592 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie ZAK/2026/002057 Zakup, montaż i uruchomienie nowej wagi - Bonin -
12733204 2026-09-11
godz. 12:00
Podkarpackie Część 1: Nazwa zamówienia: „Zakup sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony...
12730802 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk sprężynowy 60 mm
12697809 2026-09-14
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn48_2026/JR - Sukcesywne dostawy szyb do tramwajów 105N/WrAs oraz szyb...
12727005 2026-09-15
godz. 10:00
Podlaskie Zakup wózka elektrycznego platformowego z kabiną 4 osobową i ładownością min....
12725533 2026-09-18
godz. 12:00
Łódzkie Dostawa kompletnego Sytemu Hamowania dla wagonów typu 609A-10 w ilości 14 kpl.
12721048 2026-09-21
godz. 10:00
Dolnośląskie Kondensator 46B wymiana mieszadła -
12725393 2026-09-22
godz. 16:00
Mazowieckie 50264390 Zapotrzebowanie na części zamienne sprężarki C3B/ Inquiry for spare...
12727614 2026-10-02
godz. 09:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego tunelu...