Zlecenie 12729405 - elektryczny wózek paletowy o udźwigu minimum 1500 kg wraz...

   
Analizuj
Zamówienie 12729405
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
elektryczny wózek paletowy o udźwigu minimum 1500 kg wraz z ładowarką.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729031 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie Prowadnik + lina do DEMAG EUD DH620
12666854 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 2 szt. przyczep dla Zarządu Dróg...
12716803 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem Zamówienie jest realizowane w...
12726904 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁADKI, WAŁU ORAZ KANAŁU DO POMPY LZ 100 1. WKŁADKA 100.01.02/2A POMPY...
12707514 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Przenośnik taśmowy PTGM 1000 z komponentami i szafą sterowniczą oraz...
12644892 2026-09-04
godz. 11:30
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki przegubowej, kołowej, z...
12730038 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: SZYNOPRZEWÓD ME4134 4M 130A MOBILIS i ZABIERAK ME1610 PODWÓJNY ME1610...
12715185 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie Dostawa ekspozytorów kaskadowych na ladę ze strefą topera na wymienną grafikę...
12728761 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
12730027 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZESTAWY NAPRAWCZE ZAWORU 546 1. ZESTAW NAPRAWCZY ZAWORU 546...