Zlecenie 12730027 - ZAPYTANIE NA ZESTAWY NAPRAWCZE ZAWORU 546 1. ZESTAW...

   
Analizuj
Zamówienie 12730027
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA ZESTAWY NAPRAWCZE ZAWORU 546

1. ZESTAW NAPRAWCZY ZAWORU 546 d63DN50 484130
2. ZESTAW NAPRAWCZY ZAWORU 546 d90DN8
0 484132
3. ZESTAW NAPRAWCZY ZAWORU 546 d32DN25 484127
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729369 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: REGULATOR CIŚNIENIA 221.00.151.0 JELCZ Adres dostawy: M040
12723216 2026-09-07
godz. 09:00
Lubuskie Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Szkoły na...
12729372 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBRĘCZY, PIERŚCIENI I KOSTEK OBRECZY KÓŁ SMG 1. OBRĘCZ J.9.4012.2517...
12721808 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej Część 1:...
12730043 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPA ELEKTRYCZNA AB-12TH 40W 50HZ 400V Adres dostawy: M040
12683329 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Część 1: Przesiewacz frakcyjny Minimalne wymagane parametry i funkcjonalności:...
12727260 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa grzałek do rozjazdów tramwajowych (298/08) Przedmiot zamówienia: 1...
12721105 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie FL/N/PN/486/2026 - Dostawa materiałów do młynów MWK16 -
12723108 2026-09-08
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych pomp oraz mieszadła
12715478 2026-09-08
godz. 12:00
Podkarpackie Dostawa krążników przenośnikowych na instalację nawęglania i odżużlania dla PGE...