Przetarg 12733890 - Dostawa przecinarko-ukosowarek z napędem hydraulicznym 1....

   
Analizuj Zamówienie 12733890
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot ogłoszenia
Dostawa przecinarko-ukosowarek z napędem hydraulicznym

1. Przedmiotem Zamówienia jest jednorazowa dostawa zestawu przecinarko-ukosowarek GBC Supercutter z napędem hydraulicznym.
2. Szcz
egółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Załączniku do SWZ.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729323 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa samojezdnej kamery przenośnej do inspekcji TV sieci kanalizacyjnej.
12523666 2026-09-15
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa, montaż oraz uruchomienie...
12731551 2026-09-15
godz. 14:00
Pomorskie PR27/RG/160057757/9061 AS/CZĘŚCI DO ZAWORÓW ORAZ SIŁOWNIKÓW FISHER/EMERSON
12729666 2026-09-16
godz. 12:00
Lubelskie Utworzenie składu konsygnacyjnego na taśmy i krążniki.
12733384 2026-09-18
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12709275 2026-09-24
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, posadowienie oraz uruchomienie i...
12724770 2026-09-29
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie 1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz...
12701868 2026-09-30
godz. 10:00
Dolnośląskie 26331 - Fotele do SMG (badanie rynku RFI)
12722014 2026-10-07
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącej instalacji obejmująca...
12681275 2026-11-29
godz. 14:00
Wielkopolskie Sekcja chłodzenia płyt- modernizacja_Linia produkcji płyt FLEX - W5 -