Przetarg 12724770 - 1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej...

   
Analizuj Zamówienie 12724770
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-31
przedmiot ogłoszenia
1.Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastru
ktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”.Za pojazd fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany, uprzednio nierejestrowany w Wydziale Komunikacji Urzędu. Za pojazd kompletny uznaje się pojazd spełniający łącznie warunki zgodności z wymaganiami Zamawiającego wraz z dokumentami umożliwiającymi jego rejestrację na terenie R.P. Samochody muszą spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych na terytorium Polski zawarte w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym ( t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm. ) oraz wymagania rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r. poz. 502 ).Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad.2. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części:Część I: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki - 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego.Część II: dostawa używanej pompogruszki do betonu – 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego.Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub obie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie część albo na wszystkie części zamówienia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt. V SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Część I: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki - 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego. . Przedmiot zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”.Za pojazd fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany, uprzednio nierejestrowany w Wydziale Komunikacji Urzędu. Za pojazd kompletny uznaje się pojazd spełniający łącznie warunki zgodności z wymaganiami Zamawiającego wraz z dokumentami umożliwiającymi jego rejestrację na terenie R.P. Samochody muszą spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych na terytorium Polski zawarte w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym ( t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm. ) oraz wymagania rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r. poz. 502 ).Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad.2.Część I: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki - 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego.Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub obie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie część albo na wszystkie części zamówienia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w pkt.V SWZ

Część zamówienia: LOT-0002 Część II: dostawa używanej pompogruszki do betonu – 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego. . Przedmiot zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa fabrycznie nowej betonomieszarki oraz używanej pompogruszki do betonu w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”. Za pojazd kompletny uznaje się pojazd spełniający łącznie warunki zgodności z wymaganiami Zamawiającego wraz z dokumentami umożliwiającymi jego rejestrację na terenie R.P. Samochody muszą spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych na terytorium Polski zawarte w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym ( t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm. ) oraz wymagania rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia ( Dz. U. z 2024 r. poz. 502 ).Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad.2. Część II: dostawa używanej pompogruszki do betonu – 1 sztuka kompletnego pojazdu budowlanego.Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną lub obie części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną przez siebie część albo na wszystkie części zamówienia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w pkt.V SWZ
branża Motoryzacja, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża samochody ciężarowe, maszyny budowlane, maszyny i sprzęty inne
kody CPV 34130000, 34211300, 42122190
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: samochody ciężarowe , maszyny budowlane , maszyny i sprzęty inne