Zlecenie 12731701 - DOSTAWA: PODNOŚNIK KORBOWY KOLEJOWY SJ 3T Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12731701
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: PODNOŚNIK KORBOWY KOLEJOWY SJ 3T

Adres dostawy: M030
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730782 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA MOTOREDUKTORA SK 9022.1 AZKSH Adres dostawy: M040
12731408 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie SIŁOWNIK CJ2Z 125/90X800 CO, USZCZELNIENIA ODPORNE NA CIECZ HFC/ZKP AM896117...
12714493 2026-09-07
godz. 10:00
Pomorskie RG/160058967/9040 AS/ZAWÓR KOMPLETNY Z OSPRZĘTEM
12724620 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup detektora Polytron (2 szt.), sensora CO, czujnika tlenu O2 LS.
12731401 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Wkładka sprzęgła 0 10 ASN 140 wg. Kat. Fena. NIE DOPUSZCZAMY ZAMIENNIKÓW ( ZKP...
12731692 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŁAPA 786213 RAMY TYLN LEWEJ LKP; ŁAPA 786214 RAMY TYLN PRAWEJ LKP-1601...
12725137 2026-09-07
godz. 15:00
Pomorskie 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
12732671 2026-09-08
godz. 00:00
Dolnośląskie Zamówienie z wolnej ręki: Dostarczenie części zamiennych do przejazdów...
12732748 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA : SYGNALIZATOR PŁYWAK ERH-01-18 APLIESENS Adres dostawy: M040
12672622 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie „Budowa dwóch wag dynamicznych w dpg w Dorohusku – roboty budowlane” – DPG...