Zlecenie 12732748 - DOSTAWA : SYGNALIZATOR PŁYWAK ERH-01-18 APLIESENS Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12732748
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA : SYGNALIZATOR PŁYWAK ERH-01-18 APLIESENS

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733347 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA KONWERGOMETRA MECHANICZNEGO Adres dostawy: M040
12725727 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zamiatarki elewatorowej...
12727976 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Elektromagnes ELM SHP ELM-2003 1000Hz do SA 108
12725165 2026-09-08
godz. 16:00
Mazowieckie 50267273 - Zakup chłodnic oleju/ Purchase of oil coolers;Typ/Type: WLO-134...
12728665 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa bocznego wózka widłowego do...
12725237 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup zamiatarki do czyszczenia ulic na mokro w Gminie Wołomin w ramach...
12731881 2026-09-09
godz. 15:00
Podlaskie Zakup rozsiewacza do materiałów sypkich.
12729514 2026-09-09
godz. 23:59
Pomorskie Pompa do ryb Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0061/25 -...
12728933 2026-09-10
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa worków filtracyjnych do instalacji oczyszczania spalin
12731475 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie KOMPLETNA ZASUWA ZDERZAKOWA ZAK/2026/001859/2121/WJ -