Zlecenie 12730580 - Dostawa narzędzi elektrycznych na 2026 rok Miejsce...

   
Analizuj
Zamówienie 12730580
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa narzędzi elektrycznych na 2026 rok
Miejsce realizacji zamówienia: zgodnie z OPZ pkt 4
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729078 2026-09-08
godz. 08:45
Śląskie Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem elektrycznym:...
12713973 2026-09-08
godz. 12:00
Śląskie BR12.2307.65.2026.AW Zakup 15 sztuk dalmierzy oraz 17 sztuk lornetek dla...
12727311 2026-09-09
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa narzędzi powszechnego użytku na potrzeby TAURON Dystrybucja Pomiary sp....
12726423 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Z300 narzędzia -
12725470 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa części do narzędzi pneumatycznych” 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12729449 2026-09-10
godz. 13:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do prowadzenia działań związanych z ochroną...
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C
12727490 2026-09-14
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem w zestawach: 1. Sprzęt i...
12721634 2026-10-02
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Hak do wideł MK25 SILVERSTONE Adres dostawy: M040
12482621 2026-12-01
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia: Dostawa specjalistycznego sprzętu wraz z wyposażeniem...