Zlecenie 12729367 - DOSTAWA MANOMETRÓW 1. Kryteria ogólne 2. MANOMETR...

   
Analizuj
Zamówienie 12729367
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA MANOMETRÓW

1. Kryteria ogólne
2. MANOMETR 0-250BAR GW G1/4B 40418402
3. MANOMETR 213.53.063R0-250BARG1/4 9022066
4. MANOMETR 213.53.063 G1 0-4BAR 63234319
5. MANOMETR 213.53.063T 0-250 BAR 40418402
6. MANOMETR 30307775 0-25BAR GW G1/4B OBE
7. MANOMETR 213.53.063R 0-25BAR 12073831
8. TERMOMETR K-6M 31261275 WIKA
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717352 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie (OZG w Łodzi) Laserowe detektory gazu Zakup fabrycznie nowych laserowych...
12655957 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na...
12726364 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie LANCA KARCHER - ZAP/MTEBE/2026/013557 -
12729382 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEI I SWORZNI 1. SWORZEŃ TD6C-172-074 SIŁOWNIKA PRZEGRODY 2. SWORZEŃ...
12727795 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa filtrów kieszeniowych G4 (328/08) Przedmiot zamówienia: 1 Filtr...
12711833 2026-09-07
godz. 13:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa filtrów do czerpni powietrza Turbiny Gazowej do PGE Zielona Góra S.A....
12721802 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup mobilnej stacji uzdatniania wody ze zbiornikiem. Przedmiotem zamówienia...
12721105 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie FL/N/PN/486/2026 - Dostawa materiałów do młynów MWK16 -
12685213 2026-09-08
godz. 11:00
Śląskie Dzierżawa kombajnu chodnikowego o mocy organu urabiającego 130 kW wraz z...
12725150 2026-09-09
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: Zawory PCV Warunki handlowe: 1....